Чим же відрізняється інверторний кондиціонер? — Київ Комфорт

Чим же відрізняється інверторний кондиціонер?


Перед тим, як зупинити вибір на певній моделі кліматичного обладнання, поцікавтеся у продавця, які її параметри, і віддайте перевагу тій з них, яка буде найбільш продуктивною при меншому споживанні енергії і високому рівні надійності. Це інверторний кондиціонер. Про ті, що значить «інвертор» і який принцип роботи робить його привабливим для покупця, ми розповімо в цій статті.

Для початку визначимося, що таке інверторний кондиціонер. У перекладі з латинської термін «inverto» означає змінювати, перевертати». Таке визначення набула техніка, оснащена багатоступеневою регулюванням частоти обертання двигуна компресора, яка залежить від температурних характеристик приміщення. Для швидкого досягнення поставленого результату двигун інверторного кондиціонера за сигналом контролера інвертора працює в інтенсивному режимі. Як тільки необхідна холод або тепло досягнуті, швидкість роботи двигуна знижується, але при цьому сам компресор працює в колишньому режимі і підтримує досягнутий результат, використовуючи при цьому мінімальний ресурс.

Інверторні кондиціонери, завдяки такій своїй особливості, дозволяють якісно підвищувати рівень роботи з такими показниками:

  • економія електроенергії;
  • зниження рівня шуму;
  • тривалий термін експлуатації виробу;
  • більш точну відповідність заданим налаштувань температури;
  • тривала підтримка теплового режиму з використанням мінімального ресурсу.

 

Крім того, обладнання з інвертором дозволяє застосовувати його в якості опалювального і при великому зовнішньому мінусі, що робить його незамінним атрибутом квартир і будинків північних регіонів. Великий вибір інверторних кондиціонерів ви можете знайті на сайті kievkomfort.com.ua. Кваліфіковані менеджери дадуть вам детальну характеристику техніки і допоможуть підібрати ту модель, яка ідеально підійде саме вам. Ви не переплатите і отримаєте справжнє задоволення від спілкування з професіоналами.

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти