Вентиляція будинків і котеджів купити в Києві, ціни — Київ Комфорт

Вентиляція будинків і котеджів


Система вентиляции частного дома Киев цена

Вентиляція котеджу становить одну з основних систем його життєзабезпечення. Перед системою вентиляції в заміському будинку стоїть завдання поставки свіжого і витяжка використаного повітря. При необхідності вентиляційна система може підтримувати завдань рівень вологості і температуру приміщень.

 

Традиційно в заміських будинках використовувалася природна система вентиляції. Приплив повітря здійснювався через нещільність віконних рам і дверних отворів, в кращому випадку через вентиляційні канали. Витяжка в даному випадку відбувається через дефлектори, встановлені на даху будівлі. Повітрообмін в такий вентиляційній системі здійснюється за рахунок різниці температур внутрішнього і зовнішнього повітря, а також сили і напрямку вітру. Найбільша результативність природної вентиляції досягається в зимовий період.

 

Оскільки сучасні будинки будуються із застосуванням матеріалів підвищеної тепло і звуку ізоляції – використовувати природну вентиляцію неефективно.

 

Більш продуктивно з вентиляцією котеджу справляються системи з механічним рушієм повітря. Механічна вентиляційна система не залежить від умов зовнішнього середовища, має можливість додаткового контролю якості повітря (зволоження, осушення, нагрівання, охолодження). Також дана вентиляційна система забезпечує здоровий мікроклімат незалежно від відмінностей вимог до приміщень (ванна, кухня, спальня). Для зменшення енергоспоживання механічних вентиляційних систем застосовуються рекуператори.

 

Расценки на вентиляцию в частном доме

 

Рекуператор використовує тепло витяжного повітря з будинку для нагріву припливного повітря взимку. Влітку витяжне повітря охолоджує припливне, що поступає з вулиці. Механічна вентиляційна система складається вентиляційної установки, системи повітропроводів, вент решіток і автоматики. Розташування елементів вентиляційної системи складається на етапі проектування з урахуванням: планування інших інженерних систем, дизайну інтер'єру єру, побажань замовника.

 

Вентиляция коттеджа

 

Вентиляція котеджу розраховується відповідно до будівельних та санітарних норм і правил. Працездатність вентиляційної системи будинку визначається грамотно зробленою проектом, правильно підібраним обладнанням та якістю монтажу.

Компанія Київ Комфорт виробляє якісне проектування та монтаж вентиляційних систем.

4.4(5)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти