Розрахунок вентиляції в Києві, ціна на проектування системи вентиляції — Київ Комфорт

Розрахунок та проектування системи вентиляції


Коректно складений проект і якісний монтаж систем вентиляції та кондиціонування визначають здорове самопочуття і висока якість життя знаходяться в даному приміщенні людей. Тому дуже важливо довірити цю справу професіоналам.

Розрахунок системи вентиляції

Весь процес складається з кількох етапів, і виконання кожного з них вимагає знання особливостей роботи та вміння враховувати всі нюанси.

Для розрахунку повітрообміну необхідно зібрати найбільш повну інформацію щодо об єкту:

  • місце розташування (регіон, рівень забруднення місцевості, орієнтація по сторонах світу);
  • призначення об'єкта (промисловий комплекс, житловий будинок, квартира, офіс);
  • використані при зведенні матеріали;
  • розташування і вид теплоносіїв;
  • кількість знаходяться в приміщенні людей;
  • перелік працюючої техніки і т. п.

Це далеко не повний перелік відомостей, так як в кожному окремому випадку доводитися звертати увагу на індивідуальні особливості.

 

Проводячи розрахунок повітрообміну для системи вентиляції, необхідно звернути увагу на такий параметр, як кратність. Вона вказує на те, скільки разів протягом години весь об'єм повітря повинен повністю оновитися. Для різних за своїм призначенням приміщень кратність теж буде різною. Так, наприклад, житлове приміщення має середню кратність, що дорівнює 1,0, офіс – 3,0.

Вибір системи вентиляції

Зробивши на підставі вищезазначених параметрів приміщення максимально точній розрахунок, проектувальник приступає до підбору підходящої системи. Різні моделі можуть помітно різнитися між собою продуктивністю, швидкістю створюваного повітряного потоку, рівнем шуму і т. п. Важливе значення має і ціна. Наприклад, промислові системи вентиляції не передбачають використання дорогих установок кондиціювання, тому в даному випадку пріоритет відводиться общеобменным витяжних вентиляторів або місцевім припливним і витяжним систем. У тієї ж годину для обслуговування квартири в густонаселеній частині великого міста краще всього підійдуть відрізняється досить високою вартістю припливно-витяжні установки, здатні забезпечити не тільки необхідний повітрообмін, але й підтримання здорового мікроклімату для всіх осіб, що проживають у квартирі людей.

 

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти