Як самому встановити кондиціонер — Київ Комфорт

Як самому встановити кондиціонер


У даній статті ми у загальних рисах розповімо про те, як самостійно встановити кондиціонер, але відразу варто сказати, що якщо у вас немає досвіду і розуміння специфіки питання, краще довірити установку обізнаній фахівця, який знає, як це зробити правильно в квартирі або будинку.

Для того, щоб встановити кондиціонер самому, вам потрібно:

  • сам кондиціонер, відповідний вимогам приміщення;
  • відведений під монтаж місце в кімнаті;
  • матеріали: мідна труба (два діаметра), провід, дренажний шланг, термофлекс, дюбелі, кронштейни, цвяхи, заглушки, кабель-канал;
  • інструменти: рівень, перфоратори (великий і малий), бур по бетону, вальцювання, вакуум-насос;

 

При установці кондиціонера необхідно пам " ятати, що в разі, коли це робиться самостійно, виробник і продавець не несуть гарантійної відповідальності за експлуатацію. Встановлюйте зовнішній блок в зоні вільної доступності, щоб при необхідності ремонту не довелося викликати висотників. Внутрішній блок розміщуйте на вільній стіні без прямого перетину з місцем постійного відпочинку.

Межблочная траса не повинна бути довгою – це знижує ефективність роботи обладнання. Після визначення локації блоків необхідно прокласти тунель для міжблочний траси. Використовуйте рівень і пробуріть наскрізний отвір не менше 5 см в діаметрі.

Для установки зовнішнього блоку слід використовувати кронштейни, які зможуть утримувати його на вазі на відстані 10 см від стіни. Далі проводитися вальцювання електропроводів і фреонових трубок, вакуумування і ізоляція вуличної частини траси термофлексом.

Якщо всі ці маніпуляції занадто складні, істотно простіше встановити мобільний кондиціонер, який не вимагає специфічного монтажу. Знайте підходящу модель ви зможете на сайті kievkomfort.com.ua.

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти