Проектування опалення купити в Києві, ціни — Київ Комфорт

Проектування опалення


 

Проектування опалення

Грамотне проектування систем опалення необхідно для організації ефективного обігріву приміщень і створення оптимальних умов життєдіяльності для домочадців, працівників або відвідувачів. Комплексне планування дозволить мінімізувати тепловтрати, забезпечити коректну роботу кліматичного обладнання і скоротити витрати на монтаж і подалі обслуговування оного.

Етапи та особливості проектування

Опалювальна система – це комплекс технічних засобів для штучного обігрівання приміщень, спрямований на відшкодування тепловтрат і підтримання температури повітря на заданому рівні. Як театр починається з вішалки, так і вирішення питання обігріву приміщень передує проектування. Поетапно воно виглядає наступним чином:

 1. Збір первинних даних про об'єкт.
 2. Теплотехнічні розрахунки.
 3. Аналіз тепловтрат і теплонадходжень.
 4. Розробка схем та креслень опалення.
 5. Гідравлічний розрахунок.
 6. Підбір обладнання для обігріву та комплектуючих.
 7. Передача проектної документації замовнику.

Реалізація першого етапу полягає у визначенні функціоналу і планування будівлі, характером експлуатації споруди – постійний, сезонний або тимчасовий, а також аналізі існуючих опалювальних елементів і кліматичних показників приміщення. Фахівці компанії Київ Комфорт вивчають спосібі підключення системи до центральної магістралі або проводять пошук альтернативних варіантів.

На другому – четвертому етапах розраховуються показники теплопровідності матеріалів стін, підлог, стель. Інженери створюють креслення на основі отриманих даних. Згідно з проведеними розрахунками підбирається обладнання. Найважливішу роль відіграє вибір теплоносія і оптимального джерела енергії (електрика, тверде/рідке паливо або газ).

Проектна документація складається відповідно до встановленим стандартам і будівельним нормам. У ній міститься наступна інформація:

 • теплотехнічні розрахунки;
 • схематичне розташування опалювальних приладів;
 • інформація про тип використовуваного устаткування і комплектуючих, у тому числі трубопроводів та запірно-регулюючих елементів;
 • розташування вузлів підключення системи;
 • план котельні (якщо використовується відповідний вид обігріву).

Проектування систем опалення: команда Київ Комфорт в дії

Ретельно сплановані роботи і правильно підібране обладнання – ключ до організації енергоефективного обігріву приміщень. Компанія Київ Комфорт ставити перед собою завдання задовольнити потреби кожного замовника на професійному рівні, незалежно від бюджету. Ми готові комплексно вирішити питання створення мікроклімату в приміщеннях будь-якого типу і призначення. Компанія Київ Комфорт пропонує наступні послуги:

 • проектування опалення приватного будинку, котеджу або квартири;
 • розробка проектів для комерційних і общественных зон;
 • планування систем обігріву промислових підприємств.

Професійно ним опалювальна система здатна довгий годину коректно виконувати цільову функцію і не вимагати додаткових вкладень. Для вашого ж комфорту компанія Київ Комфорт пропонує сервісне обслуговування встановленого опалювального обладнання.

Ми готові не тільки розробити технічно грамотний індивідуальний проект опалення будинку/квартири, комерційного, громадського або промислового приміщення, але і забезпечити безперебійну роботу системи обігріву після введення оной в експлуатацію!

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти