≋【Установка кондиціонера в Борисполі 】❄️ — ціни на монтаж кондиціонера ➤ Київ Комфорт

Установка кондиціонера в Борисполі


Якщо ви хочете, щоб ваш кондиціонер прослужив максимально довго без поломок, недостатньо придбати якісне і надійне пристрій, потрібно ще й правильно виконати його монтаж. За статистикою, основними причинами виходу з ладу кондиціонерів є порушення технології і нормативів їх установки, а також правил користування подібним кліматичним обладнанням. Тому монтажні роботи слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям не менше, ніж з 5-10-річним досвідом. Професійну установку кондиціонера в місті Бориспіль ви можете замовити в нашій компанії «Київ Комфорт».

Установка кондиціонерів в Борисполі: основні етапи робіт

Монтаж сучасних спліт-систем – складний, багаторівневий процес, що вимагає не тільки знань характеристик і особливостей роботи кожної моделі кліматичної техніки, але і досвіду виконання подібних робіт, які часто пов'язані з небезпекою монтажу зовнішнього блоку на висоті. Установка складається з наступних послідовних етапів:

  • вибору місця для встановлення внутрішнього та зовнішнього блоку. На цьому етапі слід врахувати, як краще прокласти магістраль дренажних труб і кабелів, що з'єднують внутрішній блок із зовнішнім, щоб вони не псували інтер'єр кімнати. Найчастіше для цієї мети виконують штроблення стін, тому краще установку кондиціонера поєднувати з ремонтом;

  • установки зовнішнього блоку в безпосередній близькості від вікна кімнати або поруч з балконом;

  • прокладки магістралі по найбільш короткому шляху, не перевищує максимальну довжину траси, зазначену в паспорті пристрою;

  • монтажу внутрішнього блоку: він зазвичай встановлюється ближче до вікна на праву чи ліву стіну, але може монтуватися і над вікном, якщо ширина простінка в цьому місці не менше 0,3 м.

Після монтажу обох блоків обов'язково проводять вакуумування системи з допомогою вакуумного насоса і заповнення кондиціонера холодоагентом.

Наша компанія пропонує для мешканців Борисполя установку кондиціонерів за доступною ціною з гарантією виконаних робіт на 36 місяців, а також сервісне обслуговування цього виду кліматичної техніки. У нас працюють фахівці з багаторічним досвідом монтажу різного устаткування для кондиціювання повітря. Якщо вас цікавить установка кондиціонера в Борисполі – телефонуйте і оформляйте заявку на цю послугу! Вартість робіт уточнюйте на нашому сайті!

ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

Замовити послугу установки кондиціонера в Борисполі можна звернувшись до наших консультантів, перейшовши в розділ Контакти.
1) Майстри допоможуть підібрати вам місце для установки кондиціонера з урахуванням ваших побажань; 2) В залежності від стадії ремонту, майстри прокладуть магістралі в штробах (канали в стіні) або в пластикових коробах. 3) Після проводиться підключення обладнання; 4) І останній етап - перевірка працездатності.
Компанія "Київ Комфорт" пропонує гарантію на установку кондиціонерів в Борисполі - 3 роки.
Ціна на установку кондиціонера в Борисполі залежить від різних факторів. Основні з них це - розмір кондиціонера, штроблення під магістраль, необхідність в додаткових магістралях або коробах. Детальніше про вартість дивіться на сайті.

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Калькулятор расчета мощности и подбора кондиционера

Площадь помещения(м²):
Высота помещения(м):
Освещение(вт):
Количество компьютеров:
Мощность других электроприборов(∑вт)
Расположение
Количество человек в помещении
Необходимая мощность охлаждения:
Как к Вам обращаться: телефон для связи: