≋【Установка кондиціонера в Боярці 】❄️ — ціни на монтаж кондиціонера ➤ Київ Комфорт

Установка кондиціонера в Боярці


Робота сучасних кондиціонерів багато в чому залежить від їх правильного монтажу. Саме із-за неправильної установки навіть сама якісна кліматична техніка може вийти з ладу вже на 3-4 місяць експлуатації. Щоб цього не сталося, і ваш кондиціонер прослужив вам довгий час – потрібно довірити його монтаж кваліфікованим і досвідченим фахівцям. Якщо вам потрібна правильна і якісна установка кондиціонера Боярці, ми готові надати допомогу професійних майстрів з чималим досвідом роботи в області монтажу кліматичної техніки.

Від чого залежить вартість установки кондиціонера в Боярці

Установка спліт-систем, що складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, являє собою багатоступінчастий процес, при якому необхідно:

 • правильно вибрати місце для розміщення блоків;

 • встановити обидва блоку;

 • з'єднати блоки дренажними трубами і електричними кабелями;

 • виконати вакуумування системи;

 • заповнити кондиціонер фреоном;

 • запустити пристрій і перевірити його роботу.

У кожному конкретному випадку вартість усіх цих робіт може бути різною, вона залежить від наступних факторів:

 • потужності кондиціонера – більш потужне обладнання має більшу вагу і габарити, що ускладнює його монтаж;

 • довжини комунікаційної магістралі, що з'єднує внутрішній і зовнішній блоки спліт-системи – вона впливає на вартість матеріалів (електричного кабелю, дренажних труб);

 • трудовитрат, пов'язаних з штроблением стін, якщо це необхідно, щоб не псувати інтер'єр приміщення – в цьому разі на вартість буде впливати матеріал стін;

 • архітектурних особливостей будівлі і поверховості розташування кімнати, в якій встановлюється кондиціонер. Буває, що виконати монтаж зовнішнього блоку неможливо без послуг альпініста або вишки;

 • необхідність повторного виїзду бригади в Боярку для установки внутрішнього блоку після обробки стін у місці прокладання магістралі;

 • вартості основних і додаткових матеріалів, наприклад кронштейнів з нержавійки (за бажанням замовника) або декоративного короба під магістраль.

Замовляйте установку кондиціонера в Боярці в компанії «Київ Комфорт» за кращою ціною на українському ринку і з наданням трирічної гарантії на виконані роботи! Телефонуйте і замовляйте виїзд нашого фахівця для замірів та узгодження монтажних робіт!

ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

Замовити послугу установки кондиціонера в Боярці можна звернувшись до наших консультантів, перейшовши в розділ Контакти.
1) Майстри допоможуть підібрати вам місце для установки кондиціонера з урахуванням ваших побажань; 2) В залежності від стадії ремонту, майстри прокладуть магістралі в штробах (канали в стіні) або в пластикових коробах. 3) Після проводиться підключення обладнання; 4) І останній етап - перевірка працездатності.
Компанія "Київ Комфорт" пропонує гарантію на установку кондиціонерів в Боярці - 3 роки.
Ціна на установку кондиціонера в Боярці залежить від різних факторів. Основні з них це - розмір кондиціонера, штроблення під магістраль, необхідність в додаткових магістралях або коробах. Детальніше про вартість дивіться на сайті.

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Калькулятор расчета мощности и подбора кондиционера

Площадь помещения(м²):
Высота помещения(м):
Освещение(вт):
Количество компьютеров:
Мощность других электроприборов(∑вт)
Расположение
Количество человек в помещении
Необходимая мощность охлаждения:
Как к Вам обращаться: телефон для связи: