Прецизійний кондиціонер купити в Києві, ціни — Київ Комфорт

Прецизійні кондиціонери


Коротко про відмінності прецизійних кондиціонерів

Прецизійні кондиціонери спрямовані на виконання конкретних завдань, наявних у серверній з дорогим обладнанням та інформацією. Вони мають обмежень набір функцій на відміну від побутових. Необхідність в частих перенастройках відпадає, у зв'язку з тим, що значень теплового навантаження та графік її змін заздалегідь відомі. Незмінними залишаються і величини витрат повітря, а також схеми його роздачі залишаються незмінними. Як правило, вони визначаються на стадії підбору обладнання.

 

 

Конструкція прецизійного кондиціонера.

  1. Високонапірні вентилятор, здатний «продути» мережу повітроводів.
  2. Потужний випарник, здатний за короткий час вирівняти температуру з точністю +/-1°С. Джерелом холоду для нього може служити як ККБ, так і чиллер
  3. Спіральний компресор.

Побутові кондиціонери виробляються масово. Основна частина комплектуючих виготовляється для певних моделей кондиціонера. Ускладнити пошук запасних частин кондиціонера може тільки уніфікація окремих вузлів. Однак, вона характерна лише для кондиціонерів однієї моделі. У середньому побутові кондиціонери, при правильному використанні, мають тривалість роботи в 6-8 років. Фізичний знос кондиціонерів відбувається набагато пізніше, ніж удосконалення техніки. У зв'язку з цим питання про збільшення тривалості використання кондиціонерів розробниками не піднімався, це означає, що виробником в нього не закладений високий термін служби.

 

Тим не менш недорогі побутові кондиціонери широко використовуються для кондиціонування серверних. Для цього встановлюють кондиціонер блок керування обертами вентилятора зовнішнього блоку і підігрів картера. Так, кондиціонери Daikin, спеціально адаптовані, можуть працювати при температурі зовнішнього повітря до -25 °С. Для цих кондиціонерів рекомендується встановити блок узгодження роботи кондиціонерів, у разі необхідності резервування. Блок автоматично перемикає кондиціонери через необхідний проміжок часу. Також блок самостійно включає резервні кондиціонери у разі поломки основного.

Недоліки побутових кондиціонерів при роботі в серверній

Серед них малий витрата повітря, відповідно низька температура при виході з кондиціонера, перепади температури в приміщенні, осушення повітря. У порівнянні з прецизійними кондиціонерами у побутових більш низька надійність, ремонтопридатність. Якщо Ви хочете підтримувати задану вологість у приміщенні, Вам необхідно встановлювати додатковий зволожувач повітря.

 

Індивідуально, при установці кондиціонера враховуються і необхідність осушення або зволоження повітря, вимоги до автоматики кондиціонера. При комплектації кондиціонер забезпечується мінімальним необхідним набором функцій, що підвищує надійність кондиціонера, а також знижує його ринкову вартість.
Прецизійні кондиціонери виробляються малими серіями. В основному вони виготовляються під замовлення, з урахуванням побажань замовників. Такі кондиціонери зазвичай відсутні на складах. Вартість кондиціонера визначається його укомплектованістю.
Часто прецизійні кондиціонери опиняються більш вигідними в експлуатації, ніж комфортні кондиціонери. Строк використання таких кондиціонерів набагато довше, надійність вище.

 

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти

ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

На нашому сайті або в магазині за адресою р. Київ, вул. Челябінська 1а представлений широкий асортимент товарів. У нас можна замовити кондиціонери з доставкою в будь-яке місто України
Ціни на Прецизійні кондиціонери у нашому інтернет-магазині в діапазоні від грн до грн