Системи туманоутворення купити в Києві, ціни — Київ Комфорт

Системи туманоутворення


 

Системи туманоутворення – ефективне обладнання для формування комерційного і промислового мікроклімату

Сприятливий мікроклімат – запорука здоров'я не тільки для людини, але й для тварин, рослин, основа коректної роботи торговельних та промислових підприємств. Отримати одночасне зволоження та охолодження приміщень, ділянок на вулиці дозволяє система туманоутворення ціна виправдана комплексом практичних вигод. Обладнання може можуть застосовуватися як локально, так і в складі вентиляції, замінюючи собою адіабатичний зволожувач.

Універсальний кліматичний помічник гідності, види та застосування туманообразователей

Встановлення туманоутворення – це комплекс, що складається з насоса, що створює високий тиск і форсунок, які подрібнюють подающуюся воду до стану туман (розмір краплі менше 3 мкм). Закладений принцип випаровування, при якому при переході в газоподібний вид вода поглинає багато тепла, що дозволяє пристрою регулювати температурний режим у діапазоні зниження температур на 5 – 15 градусів. Переваги туманообразующих систем:

  • економічність – споживають мало води і електрики (за рахунок періодичності роботи);
  • практичність – гарантовано підтримують завдань рівень вологості в приміщенні;
  • багатофункціональність – знижують температуру повітря, зволожують його, пригнічують пив і знищують неприємні запахи;
  • безпека – працює на звичайній води без застосування сумнівних речовин;
  • надійність – обладнання з гарантією, передбачено сервісне обслуговування.

Залежно від сфери застосування розрізняють автономні і набірні системи туманоутворення. Перші чудово справляються з цільовою функцією в межах невеликого простору, другі орієнтовані на експлуатацію в приміщеннях значної квадратури. Обладнання ефективно використовується в наступних цілях:

Для охорони здоров'я. Туманотвірних системи отримали широке поширення в різних сферах діяльності. Так як одне з призначень обладнання – підтримка здорового мікроклімату, воно використовується у спортивних залах, фітнес-центрах.

Для комфорту. Охолоджувальне властивість просвітників вологи знаходить своє застосування для пониження температури в закритих приміщеннях барів, клубів, а також в наметах. На відкритих теріторіях, наприклад, в ландшафтному дизайні, слід придбати систему туманоутворення для комфорту на верандах чи в альтанках. До того ж технологія результативна в боротьбі з комарами та іншими комахами (додавання до води нешкідливих для людини інсектицидів).

Для виробництва, промисловості. Зрошення мілкодисперсійного вологою необхідно у багатьох сферах промислової діяльності. В магазинах та на складах, де працюють холодильні агрегати, облаштовується зона охолодження туманом для їх радіаторів. Першорядну важливість даний спосіб зволоження має для меблевих фабрик, цехів з обробки пиломатеріалу, в поліграфії. На фабриках і в місцях сильної запиленості висококонцентрована подача туману здатна пригнічувати летючі шкідливі частинки, очищаючи повітряні маси. При своїх корисних властивостях система туманоутворення ціна, витрата електрики для насоса і води для зрошення є економічно вигідними.

Вибір і установка системи туманоутворення: довірте свій мікроклімат професіоналам Київ Комфорт

Коректність, безперебійність та результативність роботи всього адіабатичного комплексу безпосередньо залежить від правильності підбору форсунок і контролерів параметрів повітря, від грамотності монтажу водопровідної магістралі, фітингів, кабелю, датчіків. Щоб безперебійно експлуатувалася система туманоутворення купити її з послугою професійної установки слід в Київ Комфорт.

У нас ви можете купити туманообразователь для будь-якої сфери діяльності. Поліпшення якості роботи персоналу, задоволення потреб охолодження і зволоження, створення оптимальних умов для зберігання продукції – завдання, які допоможуть вирішити наші фахівці. Досвідчені інженери виконають проектування і необхідні технічні розрахунки, що дозволить максимально точно підібрати відповідне поставленим завданням оснащення.

Щоб усі покладені функції виконувала система туманоутворення купити її рекомендується з подальшим обслуговуванням, так як від професійної консервації, розконсервації системи та її продувки залежить робоча ефективність і довговічність всіх компонентів. Фахівці компанії Київ Комфорт готові взяти на себе комплексне рішення проблем з мікрокліматом в вашому офісі, торговому залі, оздоровчому закладі або промисловій зоні!

4(3)

У цій категорії немає товарів.

Популярні продукти